Weer eens succesvolle Spelen voor onze gezellige club.

05 juni 2019
groepsfoto op ons kamp groepsfoto op ons kamp

De delegatie: we trokken met 54 naar de spelen in St Niklaas en Beveren voor de Spelen:
 35 atleten en 19 begeleiders.

We logeerden in CJT kamp Hoogland/ De Beuk in Lokeren met 35 atleten en 12 begeleiders

We trokken woe avond met onze vlaggen  naar Grote Markt van Sint Niklaas voor een gesmaakte  openingsceremonie met veel inbreng van andersvaliden

Maar we waren vooral gekomen om te sporten. Dat deden onze atleten, en hoe?

We verzamelden in totaal  40 medailles, waar van 11  gouden, 21zilveren en 8  bronzen
Op 1 na ons record (41) van 2018

Het zwemmen leverde  4x goud , 9x  zilver en 5 brons

Mickael Hinnebaut: 1x goud en 1x zilver en 1x brons
Mieke De Mot :  2x zilver en 1x brons
Greet Leyssens: 1x  6e, 1x 8e
Jennifer D’Haeze: 1x 4e en 2x 7e
Hannes Mannaert: 1x brons 1x5e
Gabriël Vanden Bossche: 2x goud, 1x zilver
Wesly Legrand: 1x zilver, 1x brons en 5e
Arno Janssens: 1x goud, 1x 5e
Stijn De Roover: 1x zilver en 1x 4e en 1x 6e
Zohra Janssens:  2x brons en 4e
Steven Barrez: 1x zilver en 1x 4e en 1x 6e
Mieke Denayer: afwezig wegens voetproblemen, maar gehuldigd als winnares van de Dopchie prijs voor sportverdienste!

In Bowling verzamelden ze  4x goud, 7x zilver en   2x brons:

Wonnen goud: Audrey Bellen,  Gunther Mertens, Bart Van De Velde en Mathias Villyn

Kregen zilver: Yannick Arnoes, Carine Bourgonjon,  Sandra D’Hondt, Pieter De Bruyn,
                           Patrick De Meyer, Frederic De Vos en Gerlinde Retoré
Haalden brons: Wouter De Block, Thomas De Neve
Alle 13 haalden dus een medaille!!!

In judo
pakten we 1 x goud en 1x zilver met Maarten Poels, 1x zilver voor Patrick Spriet en
 Rita Gillijns werd 4e

Tafeltennis rijfde 2x goud  binnen met Filip Goossens en Steven Van Lierde
  Hilde Ryckaert  kreeg brons. Sterk werk van onze tafeltennissers

Onze  deelname aan   bocce was goed voor 3 x zilver voor Soetkin Moerman en ook voor  het duo Petra Van Thuyne en Jo Van Den Borre

In triathlon behaalde Meghann Lekime een 5e plaats

Wij zijn erg fier op deze prachtige resultaten 
maar ook op de resultaten van de DAIS-leden die met hun eigen leefgroep aantraden!
Juan Bellemans: 1x zilvzr, 1x brons
Loucka Van Antenhove: 1x goud, 1x brons en 1x4e
Brecht Ramsdam: 4e in triathlon
Werner Herinck: 4e bij bowling

De floorbalploeg van Zonnelied (met heel wat Dais’ers) werd 4e.

  • logo Sport Vlaanderen
  • deloitte
  • marnixring
  • gemacomputers
  • belfius
  • Gsport
  • fitnation
  • midzomer
  • Parantee_psylos
  • special olympics belgium
  • vlaams brabant
  • gooik
  • roosdaal
  • united fund
  • lennik
  • ternat
  • Logo